• 80-434 Gdańsk, ul. Stanisława Wyspiańskiego 2
  • Pon. - Pt. 11:00 - 17:00

Sprzedaż akcesoriów do okularów

Sprzedaż akcesoriów do okularów

Sprzedaż akcesoriów do okularów

Znaczna część osób – niezależnie od grupy wiekowej – nosi okulary każdego dnia. Sam dobór okularów ma oczywiście kluczowe znaczenie w kwestii ich funkcjonalności, jednak elementy dodatkowe, a więc liczne akcesoria do okularów, także odgrywają bardzo ważną rolę. Część z nich z całą pewnością każdy powinien mieć w swoim posiadaniu, by móc użytkować okulary jak najdłużej. Posiadając bowiem takie akcesoria bez problemu można m. in. wyczyścić szkła, zabezpieczyć przed przypadkowym upadkiem lub zgnieceniem czy rozszerzyć ich zastosowanie. Co więc dla Państwa mamy? Przede wszystkim to, co niezbędne, a więc płyny do czyszczenia i ściereczki, z pomocą których można dbać o czyste szkła każdego dnia, bez obawy o zarysowania czy uszkodzenia. Ściereczka w futerale to element absolutnie niezbędny dla każdego posiadacza okularów. Oferujemy wspomniane etui, dzięki którym okulary będą odpowiednio chronione wtedy, gdy nie będą ich Państwo nosić. Oferujemy również nakładki przeciwsłoneczne, bowiem dzięki nim można uzyskać opcję „2w1” czyli przeciwsłoneczne okulary korekcyjne. Dodatkowo posiadamy różnorodne wzory łańcuszków i sznurków do okularów, stopery, które doskonale zapobiegają zsuwaniu się okularów z nosa, a także obturatory, wykorzystywane przy leczeniu zeza, niedowidzenia i podwójnego widzenia. Mamy nadzieję, iż dostępny w naszej ofercie asortyment spotka się z Państwa zainteresowaniem i każdy z Was znajdzie tutaj odpowiednie akcesoria do okularów właśnie dla siebie.

To odpowiednie miejsce do przechowywania okularów.
Szukasz biżuterii, która będzie nie tylko estetyczna, ale także – praktyczna? Jeśli tak, z pewnością zainteresują Cię nasze łańcuszki do okularów.
Łańcuszki, sznurki, gumki do okularów – Ozdoby do okularów, które zapewniają ich bezpieczeństwo!
Nakładki na okulary to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na co dzień korzystają z okularów korekcyjnych, a w razie potrzeby chciałyby mieć dodatkowe filtry.
Obturatory w kolorze cielistym. Do leczenia zeza, niedowidzenia i podwójnego widzenia. Przyczepiony do wewnętrznej strony szkła zakrywa całe oko.
Płyny do czyszczenia okularów – Dbaj o czystość okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych. Dobierz odpowiedni płyn do ich czyszczenia!
Przeznaczone do wszystkich rodzajów okularów, mocowane na zausznikach lub ich końcówkach.
Zadbaj o czystość swoich okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Profesjonale ściereczki umożliwiają bezpieczną i odpowiednią pielęgnację soczewek okularowych, zapewniając tym samym wyraźne widzenie i dłuższe użytkowanie okularów.